Halsey - Without Me


Музички времеплов
  • 1943 - Родена е соул пејачката Thelma Houston.
  • 2003 - Американски хирург го тужи 50 Cent за неплатена сметка. Лекарот тврди дека 50 Cent бил во неговата клиника зашто неколку пати бил застрелан, а интервенцијата вредна 20.000 долари не ја платил.
  • 2000 - UK No.1 Britney Spears 'Oops! I Did It Again'.
  • 1977 - USA No.1 Eagles 'Hotel California'.
  • 1994 - UK No.1 Tony Dibart 'The Real Thing'.
  • Повеќе
Фреквенции
Скопје