Најбарани 16.07.2019


1
Techno
Fiction
63
2
Светлина
Милко
34
3
Мајко
Гуру Харе
17
4
The Biggest Heart (Original Mix)
Roy Rosenfeld
7
5
Doin Time
Lana Del Rey
7
6
Schhh
Mahmut Orhan feat Irina Rimes
5
7
Senorita
Shawn Mendes and Camila Cabello
4
8
Suzan's Lunch (Original Mix)
Lost Desert, Lee Burridge
4
9
Return To Oz (ARTBAT Remix)
Monolink
4
10
Hand Over Heart (Extended Mix)
Dean Mickoski ft. Shawnee Taylor
4
11
Higher Love
Kygo feat. Whitney Houston
4
12
Medellin
Madonna & Maluma
3
13
Heaven
Avicii (feat. Chris Martin)
3
14
Call You Mine
The Chainsmokers feat. Bebe Rexha
2
15
Cross Me
Ed Sheeran feat. Chance the Rapper and PnB Rock
2
16
Find U Again
Mark Ronson feat. Camila Cabello
2
17
You Need To Calm Down
Taylor Swift
2
18
Mothers Daughter
Miley Cyrus
2
19
Горе или доле
ДНК
2
20
Day 3 (Dark Matter Mix)
Be Svendsen
2
Музички времеплов
  • 2000 - USА No.1 Matchbox 20 'Bent'
  • 1995 - Рап пејачката Queen Latifah станува жртва на неуспешен обид за кражба на автомобил. Нејзиниот телохранител е застрелан и завршува со повреди.
  • 2000 - Corrs покреваат петиција до Европската комисија за запирање на интернет пиратеријата. Manic Street Preachers и Spice Girls исто ги ставаат своите имиња на петицијата.
  • 2000 - Coldplay доаѓаат на првото место на британската албумска листа со дебито 'Parachutes'. Trouble
  • 1972 - На концерт во Вашингтон, Smokey Robinson го има последниот настап со Miracles.
  • Повеќе
Фреквенции
Скопје